Filter Temposari viib ratturid tuttuuele neljarealisele maanteele

Kolmeteistkümnendat hooaega alustav Filter Temposari koosneb sel aastal kuuest etapist. Avastart antakse 29. aprillil Jüris, kus on kavas 15 km pikkune eraldistart. Tänavune sari on eriline selle poolest, et ükski etapp ei kordu.

Jüris peetavale etapile järgnevad väljakutsed Maardus, Kose-Ristil, Viimsis, Arukülas ja Kiilis.

“Osalejatele pakub kindlasti suure elamuse Kose-Ristil peetav paarissõit, mis toimub vastvalminud Kose-Ardu neljarealisel maanteelõigul. Tee saab võistluse ajaks valmis, kuid ei ole veel autoliiklusele avatud,” lausus Filter Temposarja peakorraldaja Mihkel Reile. “Uus rada ootab rattureid ka Viimsis, kuid selle täpne trass vajab veel kooskõlastamist.”

Uue formaadi alusel toimuvad ka Filter Temposarja eraldistardist jooksuvõistlused – igal etapil suureneb distants kilomeetri võrra. Kui Jüris läbitakse 3 km, siis viimasel etapil Kiilis tuleb pingutada 8 km.

Üldarvestuse selgitamisel läheb kuuest etapist arvesse viis paremat tulemust. Ratta seljas on kolm viimast aastat võidutsenud Kert Martma, jooksurajal on kolm aastat järjest kiireim olnud Bert Tippi.

FILTER TEMPOSARI 2020

29.04 Jüri 15 km / 3 km

13.05 Maardu 10 km / 4 km

27.05 Kose-Risti 20 km / 5 km

10.06 Viimsi 14 km / 6 km

01.07 Aruküla 20 km / 7 km

26.08 Kiili 25 km / 8 km

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X