Filter Temposari jätkub mäega rajal Maardus

Temposõit

Filter Temposarja 6. etapp toimub 8. augustil uuel, 10 km pikkusel rajal Maardus. Tegemist on sarja ainsa etapiga, kus osalejatel tuleb võtta arvestatav tõus. Ülgase mäe näol on tegemist Põhja-Eesti ühe suurema asfaltkatte all oleva mäega, millest laskudes küündib kiirus kindlasti 70 km/h. Teekate kogu trassil on krobeline ja laineline, ent suuri löökauke ei ole.

Pärast eraldistarti toimub individuaalne jooksuvõistlus 5 km trassil, kus Ülgase mäge võtma ei pea. Võistluskeskus asub Kallaveres Maardu Rahvamaja ees aadressil Karjääri 4.
Filter Temposarja kokkuvõttes hoiab esikohta üldvõitu kaitsev Kert Martma (CFC Spordiklubi) 1739 punktiga. Järgnevad klubikaaslane Oskar Maidre 1603 ja Raimo Kivioja (Spordipartner/Amps/AT) 1486 silmaga.
Naistest on kindel liider Krista Karing (RedBike) 1692 punktiga, Liisi Rist (Hawaii Express Team) ja Sille Mustonen (RedBike) on kogunud vastavalt 1479 ning 1472 silma.
Filter Temposari lõpeb 26. augustil Iklas toimuva Eesti ja Läti sarja ühise finaaletapiga.

Fotod: Kristjan Kivistik / Stuudiopunkt OÜ

Lisainfo: Mihkel Reile 53 422 196 ja aerobike.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X