Filter Tallinna rahvasõidu võitis Gert Kivistik

Filter maanteekarikasarja viimase etapi, Tallinna 10. rahvasõidu võitis Gert Kivistik, kes läbis 117 km pikkuse distantsi ajaga 2:32.26 (keskmine kiirus 46,05 km/h).

Hawaii Expressi esindav Kivistik alistas vahetus duellis käevigastuse tõttu kolme nädala pikkuse võistluspausi lõpetanud Mihkel Räime (Israel Start-Up Nation). Kolmandana finišijoone ületanud Räime tiimikaaslane Norman Vahtra kaotas Kivistikule ligi minutiga.

Kiireimaks naiseks kerkis kokkuvõttes 33. koha saanud Kelly Kalm, kel kulus vahemaa läbimiseks 2:42.11 (keskmine kiirus 43,28 km/h).

75,7 km pikkusel lühikesel sõidul saavutas esikoha Riho Alaru (Peloton 2), kellele järgnesid Kurmo Neemela ja Magnus Krusemann (A&T Sport TEAM).

Filter maanteekarikasarja üldvõidu pälvis aga Tallinna rahvasõidul seitsmendana finišijoone ületanud Prantsuse amatöörklubi Team Ecsel Saint-Etienne Loire koosseisu kuuluv Siim Kiskonen.