Filter Spordisarjade stipendiumid pälvisid Riko Tammepuu ja Agate Priedite

Riko Tammepuu

Filter Spordisarjade stipendiumid pälvisid jalgrattur Riko Tammepuu ja rulluisutaja Agate Priedite. Stipendiumi eesmärk on arendada noortesporti.

Filter Spordisarjad valis tänavu taas kaks stipendiaati, sest kandideerijate hulk oli väga suur. Erinevate inimeste avaldused näitasid selgelt, et Filter Spordisarjad ei ole enam pelgalt jalgratturitele suunatud ja sestap otsustati tänavu anda lisaks välja stipendium rulluisutajale. Stipendiumi võitjatel on võimalik võistelda käesoleval aastal ilma osalustasuta kõikidel Filter Spordisarjadesse kuuluvatel võistlustel – maantee grupisõidus, temposõidus, tempojooksus ja rulluisutamises. Kokku on Filter Spordisarjades 13 võistlust.

„Ma olen väga tänulik, et osutusin valituks. Stipendium annab mulle motivatsiooni võistlemiseks ja korraliku ettevalmistuse välismaal toimuvateks sõitudeks,“ ütles Tammepuu. „Plaanin kindlasti võistelda temposarjas ja maanteekarikasarjas. Selline tunnustamine tähendab mulle väga palju!“

Filter Spordisarjad soovib mõlemale stipendiaadile kiiret jalga ning häid tulemusi kõikides Filter Spordisarjade üritustel.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X