Filter Spordisarjad annab ühele noorsportlasele välja stipendiumi

339253493_610662533882919_4745362524805956446_n

Filter Spordisarjad jagab ühele noorsportlasele, kes on sündinud aastal 2001 või hiljem ja võistleb U23 või nooremas vanuseklassis välja stipendiumi. Kandideerimise tähtaeg on 13. aprill.

Stipendiumi võitjal on võimalik võistelda käesoleval aastal ilma osalustasuta kõikidel Filter Spordisarjadesse kuuluvatel võistlustel – maantee grupisõidus, temposõidus, tempojooksus ja rulluisutamises. Kokku on Filter Spordisarjades 13 võistlust. Stipendiumi eesmärk on arendada noortesporti.

Esmalt oli stipendium suunatud silmapaistvatele sportlastele, kuid alates 2016. aastast ainult noortele talentidele. Varasemalt on stipendiumi võitnud Märt Ääremaa, Bryan Tölp, Mairis Õispuu, Liina Kasela, Karl Mihkel Vent, Stefan Lootus, Oliver Harris Hütt, Gabriel Helmut Aduson ja Grete Maria Savitsch.

„Julgustaksin kõiki noori kandideerima Filter Spordisarjade stipendiumile,“ ütles 2016. aasta võitja Vent. „Minu jaoks oli valituks osutumine suur tunnustus, mis võimaldas mul varasemast märksa enam võistelda ja tõstis motivatsiooni. Lisaks andis see mulle hea mineku ka järgmisel hooajal.“

Kandideerimiseks tuleb jagada Filter Spordisarjade sotsiaalmeedia postitust oma sõpradele ja täita ära kandideerimisankeet: https://forms.gle/aenjBvnnkTzzCetM7

Stipendiaat kuulutakse välja juba 14. aprillil.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X