Filter Maanteekarikasarja teisel etapil Tallinnas teenisid esikohad Romet Pajur ja Carol Kuuskman

Romet Pajur

Filter Maanteekarikasarja teisel etapil, Tallinna 12. rahvasõidul pälvisid esikohad Romet Pajur ja Carol Kuuskman. Harrastussõidu parim oli Imre Ojavere ja rahvasõidus Joel Naurits.

133,6-kilomeetrisel sportsõidul võidutses väikeses grupifinišis veel juunioride klassi kuuluv Romet Pajur (Team Auto Eder), kelle järel lõpetas teisel kohal Martin Laas (Cycling.ee) ja kolmandal Artjom Köster (Team Ampler-Tartu2024). Kuue parem hulka jõudsid veel Rait Ärm (Equipe Continental Groupama-FDJ), Andre Roos (Team Ampler-Tartu2024) ja Oskar Nisu (Peloton).

Harrastussõidus oli kiireim Imre Ojavee (CC Rota Mobils), kes 102,8-kilomeetrise finišis alistas viie mehe vahel toimunud sprindis Richard Ründva (Kalevi Jalgrattakool) ja Sten Kaski (Bike Fanatics Plus). Neljanda ja viienda kohaga pidid leppima Oliver Mätik ja Rainer Sildvee (kinema.eu).

Naiste klassis pälvis sprindifinišis esikoha Carol Kuuskman (CFC Spordiklubi), kes sai jagu Birgit Titost (Peloton) ja Silvia Türksonist (Porter Racing). Esimese kuue parema hulka mahtusid veel Kristi Kuldkepp (Peloton), Ann-Christine Allik (Hawaii Express) ja Laura Lizette Sander (Pärnu Kalevi Spordikool).

72-kilomeetrine rahvasõit lõppes samuti grupifinišiga. Esikoha teenis Joel Naurits (Velopete), teisena lõpetas Mauro Erik Saar (Kuusalu Rattaklubi) ja kolmandana Martti Milk (Rein Taaramäe Rattaklubi). Naistest jõudsid esikolmikusse Zlata Bronisevskaja (KJK), Natali Nora Nigul (CFC) ja Saskia Tõugjas.

Filter Maanteekarikasarja kolmas etapp toimub 13. augustil, mil peetakse Viimsi tempopäev.

Rohkem infot: https://aerobike.ee/maanteekarikasari/etapp/viimsi

Foto: Kristjan Kivistik/AeroBike

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X