Filter Maanteekarikasarja teisel etapil, Jõgeva 7. rattarallil võidutses Madis Mihkels

20210710153927_edit_646316621255

Filter Maanteekarikasarja teise etapi, Jõgeva 7. rattaralli võitis Madis Mihkels, edestades Alo Jakini ja Oskar Nisu.

Jõgeva 7. rattaralli 106,1-kilomeetrisel sportsõidul selgitati võitja kolmemehelisest grupist, kust näitas parimat minekut Mihkels, jättes selja taha Jakini ja Nisu. Võiduajaks oli 2:25.40. Esikuuikusse mahtusid veel Jörgen Matt, Vahur Valvas ja Kirill Tarassov, kes olid kiireimad grupist, mis kaotas esimestele kahe minuti ja kahe sekundiga.

70,8-kilomeetrisel harrastussõidul võitis grupifinišist Raimo Ruus (1:45.24), jättes selja taha Hannes Külvi ja Sten Kaski. Naiste seas oli parim 11. kohal lõpetanud Kristel Sandra Soonik.

Noortesõidul põgenesid peagrupist samuti kolm ratturit, kellest kiireim oli Karl Kurits. Teise koha sai Evar Saul ja kolmanda Virgo Mitt. 35,5-kilomeetrisel distantsil märgiti parimate ajaks 54.04. Parima neiuna finišeeris Elina Tasane, kellele järgnesid Hannah Kaljur ja Liisi Lohk.

35,5-kilomeetrisel rahvasõidul oli parim Sass Jürisoo (55.30), edestades Daniel Novikovi ja Jevgeni Garmashi. Kiireim naine oli Carol Kuuskmann, teisena lõpetas Birgit Tito ja kolmandana Liis Jääger.

Filter Maanteekarikasarja kolmas etapp, Pärnu 20. rattapäev toimub 1. augustil.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X