Filter Maanteekarikasarja etapi Jõgeval võitsid Kurits ja Ebras

Joonas Kurits

Filter Maanteekarikasarja 4. etapil, Jõgeva 8. rattarallil võidutsesid Joonas Kurits ja Elisabeth Ebras.

Jõgeva rattarallil anti sport- ja harrastussõidule ühine start 78,3-kilomeetrisele distantsile. Väikesest grupifinišist näitas parimat tulemust Joonas Kurits (1:43.11), jättes selja taha Vladyslav Makogoni ja Gert Kivistiku. Esimese grupi keskmiseks kiiruseks mõõdeti 45,5 km/h.

Kiireim naine oli Elisabeth Ebras, kes jõudis finišisse ajaga 1:46.02. Tema selja taga lõpetasid Ida Sten (+0.05) ja Kristel Sandra Soonik (+3.31).

Harrastussõidus võidutses Magnus Krusemann (1:43.14). Kahvatumat värvi medalid said kaela Karl-Arnold Vendelin (+2.25) ja Caspar Austa (+2.27).

42,9-kilomeetrisel rahvasõidul pälvis esikoha Martti Milk (1:04.46), teise koha sai Markus Aleksander Saar (+0.00) ja kolmanda koha Ivan Chornohor (+0.05). Kiireim tüdruk oli Zlata Broniževskaja, pälvides üldises paremusjärjestuses kõrge 8. koha.

Filter Maanteekarikasari on selleks aastaks lõppenud. Koondautasustamine koos Filter Temposõidusarjaga toimub juba 19. augustil algusega kell 18 Autospirit Sõpruse esinduses (Sõpruse pst 151).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X