Filter Kiili paarissõidu võit läks rajarekordi püstitanud CFC Spordiklubi ratturitele

Arthur Kooser

Filter Temposarja 5. etapil, Kiili paarissõidul pälvisid esikoha CFC Spordiklubi ratturid Arthur Kooser ja Oskar Maidre, kes läbisid 25 km pikkuse raja ajaga 31.56,8. See teeb keskmiseks kiiruseks 47 km/h. Tegemist on rajarekordiga. Eelmine mark 32.50,5 kuulus Kert Martmale ja Sander Kempile.

Kooser-Maidre saavutasid esikoha ka mai keskel samal trassil peetud sarja 2. etapil. Kaks kuud tagasi oli ajaks 33.00,5. Neile järgnesid Gert Kivistik (Hawaii Express Team) – Janno Aksin 32.19,4 ja CFC Spordiklubi tandem Artjom Mirzojev-Kert Martma 32.21,4-ga. Kiireimad naised olid Liisi Rist (Hawaii Express Team) – Egle Mätas ajaga 36.24,9. Filter Temposarja üldliidrina jätkab Martma, kellele järgneb Maidre.

Temposõidule järgnenud 5 km eraldistardist jooksudistantsi võitis Bert Tippi (CFC Spordiklubi) ajaga 15.35, mis tähistab samuti rajarekordit. Tippi oli parim ka sarja 2. etapil, siis oli tema aeg 15.54. Teise koha sai Janar Juhkov (16.57) ja kolmandaks tuli Asko Kuusalu (17.33). Edukaimaks naiseks kerkis Klarika Kuusk (20.12).

Esimese etapi vahele jätnud Tippi on võitnud neli järgmist osavõistlust ja juhib kindlalt üldarvestust. Kõiki tulemusi saate vaadata siit.

Filter Temposarja 6. etapp toimub 8. augustil, kui Maardus on kavas 10 km eraldistart.

Fotod: Kristjan Kivistik / Stuudiopunkt OÜ

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X