FENOMENAALNE – KATIE COMPTON KROONITI 14. KORDA USA MEISTRIKS

Maailmas on vähe sportlasi, kes on tulnud ühel spordialal 14 korda riigi meistriks. Üheks selliseks on USA cyclo-crossi rattur Katie Compton, kes pälvis Renos peetud meistrivõistlustel 14. kuldmedali. KFC Racing-Treki tiimi kuuluv 39-aastane naine edestas seitsme sekundiga Ellen Noble’it (Aspire) ja 1.40-ga Kaitlin Keoughit (Cannondale-Cyclocrossworld).

“Ma ei tundnud end sõidu ajal väga hästi. Rada oli raske ja Ellen oli väga tugev. Pidin sõidu esimesel poolel palju tööd tegema ja hoidsin teisel poolel edu. Kukkusin viimasel laskumisel ja Ellen jõudis päris lähedale ning seega pidin lõpuni pingutama,” rääkis Compton. “Pidin ka oma hingamist kontrollima, et mul ei tekiks astmahoogu.”
Comptoni auhinnakapist on veel puudu MM-tiitel. Kas see tühimik õnnestub täita veebruari alguses Valkenburgis peetaval tiitlivõistlusel? “Ootan suure huviga Belgiasse naasmist ja viimast ettevalmistust MM-iks. Ausalt öeldes on mul olnud kuhjaga häid hooaegu ja halbu maailmameistrivõistlusi. Nii et mõlemad variandid on võimalikud,” märkis Compton.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X