Evenepoel võttis etapivõidu, Taaramäe 58., Roglic jätkab liidrina

Remco Evenepoel

Hispaanias jätkuval Kataloonia velotuuri (UCI 2.UWT) kolmandal etapil (Olost – La Molina (Alp); 180,6 km) võidutses valitsev maailmameister Remco Evenepoel (Soudal – Quick Step). Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) lõpetas 58. positsioonil.

Evenepoel ründas peagrupist 4,5 kilomeetrit enne finišit ning temaga suutis kaasa minna vaid liidrisärgis sõitnud Primož Roglic (Jumbo-Visma). Lõpusirgel pani valitsev maailmameister oma paremuse maksma ning teenis esikoha kahesekundilise eduga sloveeni ees. Peagrupist oli kiireim itaallane Giulio Ciccone (Trek-Segafredo; +0.13). Taaramäe kaotas võitjale kümne minuti ja 24 sekundiga.

Kokkuvõttes jätkab liidripositsioonil Roglic, kuid tänu preemiasekunditele on nüüd Evenepoelil temaga täpselt sama aeg. Kolmandal kohal jätkab Ciccone, jäädes esimesest kahest maha 19 sekundiga. Taaramäe jätkab velotuuri 38. positsioonil, kaotades Roglicile 12 minuti ja 15 sekundiga.

Neljandal etapil ootab rattureid 188,2 kilomeetrit marsruudil Llivia – Sabadell.

Foto: “Volta” Ciclista a Catalunya, A.E

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X