Etapivõidu teeninud Roglic asus Pariis-Nice’i velotuuri liidriks

Pariis-Nice’i velotuuri 187,6-kilomeetrise neljanda etapi võitis sloveen Primož Roglic (Team Jumbo-Visma; 4:49.36), kes asus ühtlasi ka üldliidriks.

Roglic edestas lähimaid jälitajaid finišis 12 sekundiga. Teise koha sai kirja sakslane Maximilian Schachmann (Bora-Hansgrohe), sama ajaga lõpetas ka kolmandaks tulnud prantslane Guillaume Martin (Cofidis).

Velotuuri esikolmiku moodustavad nelja etapi järel Primož Roglic, Maximilian Schachmann (+0.35) ja ameeriklane Brandon McNulty (UAE-Team Emirates; +0.37). Neljandaks tõusis venelane Aleksandr Vlasov (Astana-Premier Tech; +0.41).

Rein Taaramäe (Intermarche-Wanty-Gobert Materiaux) oli kolmapäeval 68., kaotades võitjale seitsme minuti ja 56 sekundiga. Üldarvestuses kerkis eestlane 20 koha võrra, olles nüüd 62. (+9.18).