Esimest korda sel hooajal meeskonna liidrina sõitnud Ragilo jõudis Hollandis 15 parema sekka

Frank Aron Ragilo

Hollandis peetud ühepäevasõidul Ronde van de Achterhoek (UCI 1.2; 199,4 km) pälvis Frank Aron Ragilo (Development Team dsm-firmenich) 14. koha.

Kaootilisel ja kukkumisterohkel võidusõidul pälvis soolovõidu hollandlane Martijn Rasenberg (ABLOC CT; 4:28.01), edestades peagruppi kümne sekundiga. Teise koha pälvis võitja kaasmaalane Martijn Budding (TDT-Unibet Cycling Team) ja kolmanda koha britt Noah Hobbs (Equipe continentale Groupama-FDJ). Samuti peagrupis lõpetanud Ragilo sai 14. koha.

„Sõidu jooksul olnud siledad kruusasektorid võistluse käiku oluliselt ei muutnud, kuid tegid grupi palju närvilisemaks ja ohtlikumaks. Lõpuringidele jõudsime seetõttu vaid kolmekesi ja kuna terve päev oli üsna raske olnud, siis jäeti palju vahesid sisse ning pidin suutma üksi positsioonil olla,“ kirjeldas sõidukäiku sel hooajal esmakordselt tiimi liidri rolli kandnud Ragilo. „Sprindiks valisin seekord vale mehe ratta ja pidin spurti alustama natuke kaugemalt, kui soovisin. Üldiselt oli aga enesetunne hea ja päev pigem positiivne.“

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 69 ratturit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X