Esimesed graveli Euroopa meistrivõistlused peetakse Belgias

Gert Kivistik

Esimesed graveli Euroopa meistrivõistlused peetakse 1. oktoobril Belgias Flandria piirkonnas asuvas Oud-Heverlee linnas.

„Gravel on võistlusformaat, mis on kogunud viimaste aastatega märgatavalt populaarsust. See paelub nii harrastus- kui tipprattureid. Tänapäevane rattasport on muutunud väga laiaks, hõlmates väga erinevaid distsipliine. See on väga positiivne, kuna annab väga paljudele erinevatele inimestele võimaluse leida armastus selle ala vastu. Euroopa  Jalgratturite Liit (UEC) on alati olnud avatud ja uuendusmeelne,“ ütles UEC-i president Enrico Della Casa.

Belgia Jalgratturite Liidu president Tom Van Damme lisas: „Pole kahtluski, et gravel toob rattasporti uusi nüansse. Mullu krooniti meie rattur Gianni Vermeersch maailmameistriks ning see tõstab meie motivatsiooni EM-i korraldamiseks veelgi. Usume, et gravelil on tulevikku.“

Graveli maailmameistrivõistlused toimuvad 8.-9. oktoobrini Itaalias Venetos. Mullu teenis Gert Kivistik MM-il eliitklassi meeste seas 19. koha.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X