EOK tunnustas 2021. aastal medali võitnud Mihkelsit ja tema treener Austat

Madis Mihkels ja Caspar Austa

Eesti Olümpiakomitee tunnustas pidulikul tänuvastuvõtul 2021. aastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt rekordilised 191 medalit võitnud sportlasi ja nende treenereid. Tunnustuse pälvisid ka jalgrattur Madis Mihkels, kes pälvis meesjuunioride grupisõidus kolmanda koha ning tema treener Caspar Austa.

EOK president Urmas Sõõrumaa tänas oma kõnes sportlasi ja nende treenereid, kes nõnda võimsate tulemusteni jõudsid.  “Suur-suur aitäh teile kõigile, mida te olete Eesti eest ja Eesti nimel teinud ning oma saavutustega näidanud, kui suur sisu meil on. Te olete ühed vahvad Eesti saadikud!” lausus Sõõrumaa.

Vastuvõtule olid kutsutud nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt 2021. aastal medaleid võitnud täiskasvanud ja noorsportlased oma treeneritega. Mõistagi tähistati ka olümpiamedalite võitmist Tokyo olümpiamängudel.

Teiste seas osalesid üritusel näiteks MM-il hõbemedali ja EM-il kuldmedali võitnud maadleja Epp Mäe, EM-il pronksmedali võitnud paarisaerulise neljapaadi liikmed Jüri-Mikk Udam, aasta noorsportlane, lühiraja EM-i hõbemedalist ja juunioride EM-il täiskomplekti medaleid võitnud ujuja Eneli Jefimova, juunioride MM-il hõbemedali võitnud kergejõustiklased, mitmevõistleja Pippi Lotta Enok ja tõkkejooksja Anna Maria Millend, juunioride MM-il kuldmedali ja pronksmedali võitnud freestyle-suusataja Henry Sildaru.

Foto: Karli Saul/EOK

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X