Enne velotuuri kukkunud Gert Kivistik lõpetas Kreekas seitsmendas kümnes

Gert Kivistik

Kreekas peetud mitmepäevasõidul International Tour of Rhodes (UCI 2.2) pälvis Gert Kivistik (ATT Investments) kokkuvõttes 65. koha. Ronijate arvestuses oli eestlane 12.

Velotuur koosnes kolmest etapist, mille distantsid jäid vahemikku 138-153 kilomeetrit. Avapäeval finišeeris Kivistik 87. positsioonil, teisel etapil 102. ja viimasel 50. kohal. Eestlase sõnul varjutas tema sooritust enne velotuuri juhtunud kukkumine. Kokkuvõttes sai Kivistik 65. koha, jäädes võitjale Antonio Morgadole (Hagens Berman Axeon) alla 42 minuti ja 46 sekundiga.

Morgado järel, kes oli ühtlasi ka velotuuri parim noorrattur, pälvis teise koha Küprose rattur Andreas Miltiadis (+0.02) ja kolmanda koha norralane Andre Drege (Team Coop – Repsol; +0.04). Kivistiku järgmine start on Serbias Belgrade Banjaluka velotuuril, mille 2021. aastal võitis tema meeskonnakaaslane Mihkel Räim.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X