Endine maailmameister võidutses La Course by Le Tour de France’il

Seitsmendat korda peetud La Course by Le Tour de France’i võistluse võitis endine maailmameister Elizabeth Deignan (Trek-Segafredo), kes edestas finišijoonel hollandlannasid Marianne Vosi (CCC-Liv) ja Demi Volleringi (Parkhotel Valkenburg).

Nizza teedel sõidetud 96-kilomeetrisel võistlusel jagasid esimesed kohad omavahel kuus peagrupist põgenenud ratturit, kes edestasid järgmiseid ligi kahe minutiga. Deignani, Vosi ja Volleringi järel lõpetasid poolatar Katarzyna Niewiadoma (Canyon SRAM Racing), värskelt Euroopa meistriks kroonitud maailmameister Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott) ja itaallanna Elisa Longo Borghini (TrekSegafredo).

“Milline suurepärane esitus minu naiskonnalt. Mina ja Elisa pidime ootama lihtsalt finišit. Ta tegi minu jaoks väga head tööd, sundides Mariannet alustama lõpuspurti väga vara. See andis mulle paremad võimalused võitmiseks,” rääkis Deignan. “Mõnikord ma treenin kõvasti, kuid asjad lähevad lihtsalt viltu. Praegu ma tunnen, et õnn on lõpuks minu poolel. See oli tõesti naiskonnavõit!”

Deignan asus juhtima ka naiste UCI WorlTouri edetabelit.

Allikas: sport.err.ee

Impression
X