EM-iks valmistuvad Eesti ratturid said Rootsis kaksikvõidu

Rootsis Kalmaris peetud UCI teise kategooria võistlusel pälvisid Cycling Tartu ratturid kaksikvõidu. Esikoha teenis Norman Vahtra ja teise Rait Ärm.

180 kilomeetri pikkuse sõidu lõpus olnud munakivitõusule vedas Vahtra klubikaaslase niiviisi lahti, et võitis hoopis ise võistluse ära ja jättis Ärmi teisele kohale.

“Terve meeskond hoidis taktikast ideaalselt kinni ja poisid realiseerisid olukorra sajaprotsendiliselt,” rääkis Cycling Tartu treener Rene Mandri võistluse järel. “Järgmine peatus on Hollandis toimuvad Euroopa meistrivõistlused, milleks on vormi sihitud.”

Eestlaste järel sai kolmanda koha hollandlane Ramon van Bokhoven. EM toimub Hollandis Alkmaaris 7.-11. augustini. Meeste, naiste ja U-23 vanuseklassi grupisõitudest teevad otseülekande ka ETV, ETV2 ja ERR-i spordiportaal.