Elva 36. rattapäeval võidutsesid Kivistik ja Kuuskman

Filter Maanteekarikasarja viiendal etapil, Elva 36. rattapäeval teenisid esikohad Gert Kivistik ja Carol Kuuskman.

Sportsõidus (87,2 km) edestas Kivistik finišijoonel Peeter Tarvist, kümme sekundit hiljem lõpetanud Mikk Bauer pälvis kolmanda koha. Pärnakaga sama ajaga lõpetanud Ottomar Metslind ja Artur Kupp pidid leppima neljanda ja viienda kohaga. Kümne parema hulka mahtusid veel Rait Veevo (+0.18), Kevin Kardo Kõiv (+0.36), Vahur Valvas (+2.52), Joosep Mesi (+2.52) ja Tarmo Kopli (+2.52).

Harrastussõidus (87,2 km), mille osalejad startisid sportsõiduga koos, teenis soolovõidu Allar Karu. Teise koha sai Mart Vainre (+0.44) ja kolmanda Magnus Krusemann (+2.43). Neljanda kohaga pidi leppima Virko Varrik (+2.43). Kolm minutit ja 18 sekundit hiljem lõpetanud peagrupis oli kiireim Raimo Ruus.

Rahvassõidus (43,6 km) oli grupifinišis parim Jevgeni Jablokov, edestades Henri Einroosi ja parima naisena lõpetanud Carol Kuuskmani. Naiste seas jõudsid pjedestaalile veel üldarvestuses neljandana lõpetanud Birgit Tito ja kuuendana finišijoone ületanud Silvia Türkson.

Noortesõidus (43,6 km) oli kiireim Karl Kurits, kellele kaotas kolme sekundiga Oliver Rüster. Samuti uhkes üksinduses finišeerinud Markus Mäeuibo (+0.38) sai kolmanda koha. Naiste seas olid parimad Elisabeth Ebras, Kirke Reier ja Maria Treier.

Filter spordisarjade koondautasustamine toimub 15. oktoobril CityStock Ülemiste konteinerlaos.