Elisabeth Ebras jõudis esmakordselt välismaisel UCI võistlusel pjedestaalile

Elisabeth Ebras

Horvaatias sõidetud Porec Trophy Ladies ühepäevasõidul (107,9 km) pälvis Elisabeth Ebras (UAE Development Team) teise koha. See on tema senise karjääri parim tulemus.

Ebras kaotas grupifinišis vaid ungarlannale Petra Zsankole (RC ARBÖ-ASKÖ Rapso Knittelfeld; 2:56.02). Kolmanda koha teenis sloveenlanna Urška Pintar (BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo).

„Sõit oli kõvasti huvitavam kui eelmine. Proovisime tiimiga ette võtta mitmeid rünnakuid, kuid ei saanud sellega hästi hakkama. Tundsin ennast tugevalt ja mängisime lõpu minu peale. Kahjuks võitu ei tulnud,“ ütles Ebras.

Belgias Grote prijs Jean – Pierre Monsere ühepäevasõidul (UCI 1.1; 200,6 km) võistlustules olnud Karl Kurits (Israel Premier Tech Academy; +7.30) finišeeris 151. kohal. Kaksikvõidu pälvisid Belgia ratturid Jarne van de Paar (Lotto Dstny; 4:42.59) ja Timothy Dupont (Tarteletto – Isorex), kolmas oli hollandlane David Dekker (Area – B&B Hotels).

Foto: Arianna Bonaita

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X