Elisabeth Ebras jõudis Belgia ühepäevasõidul kümne parema sekka

Elisabeth Ebras

Belgia ühepäevasõidul Grote Prijs Yvonne Reynders (UCI 1.2; 131,4 km) pälvis Elisabeth Ebras (UAE Development Team) seitsmenda koha.

Ebras kuulus võistlusel jooksikute gruppi, millest oli parim hollandlanna Eline van Rooijen (AG Insurance-NXTG U23; 3:17.38). Teise koha teenis belglanna Sanne Cant (Fenix-Deceuninck) ja kolmanda koha võitja kaasmaalanna Kirstie van Haaften (Parkhotel Valkenburg).

„Päris raske päev oli. Finišiga ei ole väga rahul, kuna sprindi ajal hakkas käiguvahetaja jälle jamama ja paar käiku läks lihtsalt raskemaks. Seetõttu ei saanud ma ka oma korralikku sprinti teha,“ ütles Ebras peale võistlust.

Teise eestlannana võistlustules olnud Aidi Gerde Tuisk (Keukens Redant Cycling Team) lõpetas võistluse peagrupis ja sai 27. koha.