Elisabeth Ebras alustas hooaega Hispaanias 24. kohaga

Elisabeth Ebras tegi Hispaanias UAE Development Teami ridades hooaja avastardi ning pälvis 1. Clasica de Almeria (UCI 1.1) ühepäevasõidul 24. koha.

137-kilomeetrisel võistlusel sadas poole distantsist vihma, kuid seejärel pälvis soolovõidu kanadalanna Emilie Fortin (Cynisca Cycling), kes edestas peagruppi 16 sekundiga. Kaksikvõidu viis Kanadasse Alison Jackson (EF Education-TIBCO-SVB) ning kolmanda koha teenis hollandlanna Floortje Mackaij (Movistar Team). Ebras kaotas võitjale 24 sekundiga ning sai hooaja esimesel maanteevõistlusel 24. koha.
“Väga palju kukkumisi oli ja viimasel kümnel kilomeetril jäin ka ise mitme taha,” ütles Ebras peale võistlust. “Tiimi poolt esimeseks sõiduks spetsiifilisi ülesandeid ei antud. Pidin proovima tegema paar rünnakut ja lõpus aitama tiimikaaslast, kuid see plaan kukkumiste tõttu ei õnnestunud.”

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 98 ratturit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X