Elina Tasane lõpetas Poolas peagrupis

Elina Tasane

Poolas peetaval naisratturite teise kategooria velotuuril Princess Anna Vasa sai Elina Tasane (Eesti koondis) grupifinišis 16. koha.

126-kilomeetrisel etapil oli grupifinišis kiireim liidrisärgis sõitnud Agnieszka Skalniak-Sojka (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wroclaw; 3:18.04), kes on eestlastele tuttav kevadel Eestis Tartus peetud Tour of Estonialt, kus poolatar noppis uhke soolovõidu. Princess Anna Vasa tuuri teisel etapil pälvisid teise ja kolmanda koha ukrainlanna Ksenia Fedotova (Lviv Cycling Team) ja poolatar Marta Jaskulska (Poola koondis).

Eesti maanteeratturite koondist esindav Tasane lõpetas peagrupis 16. positsioonil ning Kristel Sandra Soonik kaotas võitjale kolme minuti ja 30 sekundiga, pälvides 51. koha.

Kokkuvõttes jätkab liidrisärgis Skalniak-Sojka, kellele järgnevad Olga Shekel (Ukraina koondis) ja Fedotova. Tasane on üldarvestuses 18. ja Soonik 49. positsioonil. Pühapäeval on velotuuril kavas 18-kilomeetrine temposõit.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand ja Tuulberg Grupp, Standard, Jetoil, Hearum.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X