Elina Tasane ja Kristel Sandra Soonik kutsuti UCI noorte talentide laagrisse

Viljandi Rattaklubi kasvandikud Elina Tasane ja Kristel Sandra Soonik alustasid 6. detsembril nädala pikkust testlaagrit Šveitsis Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu treeningkeskuses.
Laagrisse on kutsutud noored talendid üle kogu maailma. Tasane lõpetas mullu maailmameistrivõistlustel naisjuunioride grupisõidus 20. kohal. Lisaks pälvis ta Hollandis sõidetud Rahvuste Karika etapil kokkuvõttes 52. koha ning tuli Eesti meistrivõistlustel juunioride arvestuses grupisõidus teisele ja temposõidus kolmandale kohale.
Kuni 23-aastaste ratturite seas võistlev Soonik tuli Eesti meistrivõistlustel eliitklassis grupisõidus neljandale ja temposõidus viiendale kohale.