ELI ISERBYT JA LUCINDA BRAND PÄLVISID X²O BADKAMERS TROFEE ÜLDVÕIDU

Cyclo-crossi sarja X²O Badkamers Trofee Brüsselis peetud viimase etapi võitis Toon Aerts (Baloise Trek Lions), kes edestas 20 sekundiga Quinten Hermansit (Tormans Cyclo Cross Team) ja 36 sekundiga Niels Vandeputtet (Alpecin-Fenix).

Sarja üldvõidu ja 30 000 euro suuruse auhinnatšeki pälvis aga täna kuuendana lõpetanud Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal), kellele järgnesid etappide aegade summeerimise tulemusel Aerts ja Michael Vanthourenhout (Pauwels Sauzen-Bingoal).

Naiste jõuproovil võidutses Euroopa meister Ceylin del Carmen Alvarado (Alpecin-Fenix), 6 sekundiga kaotas Denise Betsema (Pauwels Sauzen-Bingoal) ja 20 sekundiga Manon Bakker (Credishop-Fristads). Kokkuvõttes tõusis parimaks valitsev maailmameister Lucinda Brand (Baloise Trek Lions), teine oli Betsema ja kolmas Alvarado.

Brandil on selja taha jäämas suurepärane cyclo-crossi hooaeg – 28 võidusõidust on tulnud 12 võitu ja 26 poodiumikohta. Lisaks maailmameistritiitlile saavutas Brand üldvõidu MK-sarjas, Superprestige’il ja nüüd siis X²O Badkamers Trofeel.