ELI ISERBYT JA LUCINDA BRAND PÄLVISID X²O BADKAMERS TROFEE ÜLDVÕIDU

79-single-default

Cyclo-crossi sarja X²O Badkamers Trofee Brüsselis peetud viimase etapi võitis Toon Aerts (Baloise Trek Lions), kes edestas 20 sekundiga Quinten Hermansit (Tormans Cyclo Cross Team) ja 36 sekundiga Niels Vandeputtet (Alpecin-Fenix).

Sarja üldvõidu ja 30 000 euro suuruse auhinnatšeki pälvis aga täna kuuendana lõpetanud Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal), kellele järgnesid etappide aegade summeerimise tulemusel Aerts ja Michael Vanthourenhout (Pauwels Sauzen-Bingoal).

Naiste jõuproovil võidutses Euroopa meister Ceylin del Carmen Alvarado (Alpecin-Fenix), 6 sekundiga kaotas Denise Betsema (Pauwels Sauzen-Bingoal) ja 20 sekundiga Manon Bakker (Credishop-Fristads). Kokkuvõttes tõusis parimaks valitsev maailmameister Lucinda Brand (Baloise Trek Lions), teine oli Betsema ja kolmas Alvarado.

Brandil on selja taha jäämas suurepärane cyclo-crossi hooaeg – 28 võidusõidust on tulnud 12 võitu ja 26 poodiumikohta. Lisaks maailmameistritiitlile saavutas Brand üldvõidu MK-sarjas, Superprestige’il ja nüüd siis X²O Badkamers Trofeel.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X