EJL üldkoosolek toimub 11. märtsil kell 17.00 A. Le Coq Arenas

ejl logo

Lugupeetud Eesti Jalgratturite Liidu liikmed

Eesti Jalgratturite Liidu üldkoosolek toimub 11. märtsil 2019 algusega kell 17.00 A. Le Coq Arenas, Eesti Jalgpalli Liidu Elmar Saare nimelises konverentsikeskuses – lõunatribüüni I korrusel asuv ruum (aadress: Jalgpalli 21, Tallinn).

Käesoleva kirja lisas on koosoleku materjalid.  Nagu ka varasematel aastatel, hoiame loodust ja puid, seega kohapeal materjale kätte ei jagata. Salvestage materjalid oma nutiseadmetesse ja saate neid vajadusel kasutada koosolekul.

Iga liikmesklubi omab ühte hääleõiguslikku delegaati. Palume registreerida klubi delegaat e-postil ejl@ejl.ee hiljemalt 4. märtsiks 2020. Üldkoosolekust puudumise korral on võimalus volitada enda asemel teist EJL-i liikmesklubi esindajat. Volikirja palume saata hiljemalt 4. märtsiks e-postile ejl@ejl.ee.

Sõnavõtud ja ettepanekud, mida soovite esitada üldkoosolekul palume ette registreerida 4. märtsiks 2020. Üldkoosolekule on oodatud lisaks delegaatidele ka külalised. Palume külalised registreerida e-postil ejl@ejl.ee hiljemalt 4. märtsiks 2020.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X