EJL noortelaagri registreerimine toimub kuni 15. juunini

Noorte laager Põltsamaal_hele (ejl uudis) (1920 × 1280 px)

Sellel aastal on esmakordselt plaanis EJL Noortelaager, mis on oma formaadilt teistsugune ja varem pole sellisel kujul laagrit toimunud.

Mallor Türnal, Caspar Austal ja Andri Lebedevil oli idee teha noortele ühislaagrit juba ammu ja esimesed noortelaagrid on toimunud klubide vahel juba kevadel Kuremaal ja samal ajal ka MTB laager erinevatel radadel.

Antud projekt on suurem ja koondab enda alla mitte ainult noortelaagri idee, vaid ka treenerite koolituse osa. Plaanis on viia treenerite koolitus uuele tasemel ja seega toimuvad õppe-treeninglaagrid edaspidi kolm korda aastas, millest järgmine jaanuari alguses 2023 ja mis on kõigile treeneritele mingis osas kohustuslik, et taastada enne koroona aegset treenerite koolitust ja suhtlust. Samuti kaastakse sinna ka kohtunikud.

Tule EJL noortelaagrisse 4-9. juulil! REGISTREERIMISE VIIMANE KUUPÄEV 15. JUUNI!

NOORRATTURILE:
Laager keskendub MTB ja XCO sõidule. Lisaks saavad noored ratturid ka koolitust toitumisest, aja planeerimisest ja tänapäeva MTB rattast ja lisavarustusest.
Kui sa oled vähemalt 9-aastane ja sul on soovi laagris osaleda registreeri ennast antud lingi kaudu: https://forms.gle/iuPETt3ngFXMcBS79

TREENERILE:
Kui sa soovid saada treeneri kutset 3 tase või kõrgemat või säilitada oma kutset, siis tule ja osale meie õppe-treeninglaagris.

  • Kui tuled laagrisse appi saad omandada kuni 12h kas juhendajana (EKR 5-6 tase) või stažöörina (EKR 3-4).
  • Kui tuled laagrisse koolitusele (EKR 3-5 tase) saad omandada erialalise koolituse taseme punkte või täiendkoolituse taseme punkte samuti 12h.
  • EKR 6 tase saab täiendkoolituse punkte, kui tuleb ja osaleb koolituse osas ning aitab läbi viia praktilise osa koolitustunde teisel päeval.

Registreeri oma osalus lingil: https://forms.gle/fUh4a5FufjBNWtGo7

Lisa info: https://www.ejl.ee/noortelaager/

Kohtumiseni Põltsamaal!

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X