EJL Noortelaager tuleb taas!

1657132591670

EJL Noortelaager toimub tänavu 26-30. juunil taaskord Põltsamaal. Seekord on fookuses nii maantee kui ka maastikuratas. 

Ühislaagri eesmärk on leida uusi talente erinevatest jalgrattaspordi klubidest üle Eesti ja aidata klubisid ühislaagrite korraldamisel. Laager on eelmise aasta Põltsamaa laagri jätk ning kuulub eelmisel aastal käivitatud projekti alla (https://www.ejl.ee/noortelaager/).

Laagri väiksem eesmärk on noori ettevalmistada juuli kuuks, kus on kaks noortetuuri: Urumarja velotuur (4.-6. juuli 2023) ja TTP tuur (14.-15. juuli 2023). Maastikuratturid saavad valmistuda aga Husqvarna Eesti Olümpiakrossi IV Äkke GP XCO etapiks (16. juuli 2023).

Sihtrühm:

  1. Noorsportlased (vanuses 14 aastat ja nooremad), nii poisid, kui tüdrukud.
  2. Treenerid III-VI tasemega. Treenerite ülesanne on läbi viia treeninguid noortele vastavalt jagatud gruppidele. Antud laagrisse ootame üle Eesti 3-4 treenerit noorsportlasi juhendama.
  3. IV taseme treenerite erialataseme koolitus

Põltsamaa oma looduslike võimalustega on antud laagri läbiviimiseks ideaalne koht keset Eestit. Põltsamaa on, kui väike Veneetsia oma sildade ja lossiga ning noortelaagriks väga ilus ja turvaline. Põltsamaa ümbruses on palju väikeseid maanteid, kus saab turvaliselt harjutada maanteesõitu ka grupides. Eelmisel aastal tutvusime ka Kuningamäe ja MTB radadega, mis järjest arenevad ja igal korral on rajal uusi elemente, mis teeb kindlasti noortele rajad huvitavaks.

Seekord on lisandunud maanteesõit, mis Põltsamaa ümbruse teedel ja kergliiklusteedel on kindlasti noorsportlastele turvaline. Samuti on Põltsamaal väga hea kardirada, kus noored saavad harjutada grupis ja individuaalselt kurvide läbimist. Jõgevamaa maastik on lauge ja seega jõukohane ka noorematele ja algajatele ratturitele. Kaugel pole ka Vooremaa, mis pakub oma voortega ka mägisemaid radu.

Laagrisse registreerimine ja lisa info: www.ejl.ee/noortelaager.

Laagri infoleht

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X