Ehrberg võitis Horvaatias etapi ja kerkis kokkuvõttes teisele positsioonile

Liisa Ehrberg

Horvaatias sõidetaval 4Islands maastikuratturite mitmepäevasõidul võidutses Liisa Ehrberg (Velohunt/VeloFlütsch) koos paarilise Alessia Nayga teisel etapil. Kokkuvõttes kerkis Eesti-Šveitsi duo teisele positsioonile.

Teisel etapil sõideti 76 kilomeetrit ning Ehrbergi ja Nay võiduajaks mõõdeti kolm tundi, 31 minutit ja kaks sekundit. Nad edestasid liidrisärkides sõitnud sakslannasid Bettina Janast ja Kim Amesit (sportograf.com – Bike Aid MTB) 11 sekundiga ning Saksamaa – Leedu duot Tanja Prillerit ja Greta Karasiovaitet kümne minuti ja 50 sekundiga.

Kokkuvõttes kerkisid Ehrberg ja Nay teisele positsioonile. Janasist ja Amesist jäävad nad nüüd kuue minuti ja 59 sekundi kaugusele. Priller ja Karasiovaite jätkavad kolmandal positsioonil, kaotades parimatele 16 minuti ja 26 sekundiga.

Peeter Pruus (Buff Megamo 2) koos paarilise Enrique Morcilloga võistlemist ei jätka, kuna eestlane nihestas õlga. Reedel sõidetakse maastikutuuri pikim, 84-kilomeetrine etapp.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X