Ehrberg teenis Belgias 32. koha

LiisaEhrberg 25.02.18

Liisa Ehrberg (Jos Feron Lady Force) lõpetas pühapäeval Belgias sõidetud ühepäevasõidu Omloop van de Westhoek – Memorial Stive Vermaut (1.2) 32. kohaga.

111 kilomeetri pikkuse sõidu võitis hollandlanna Floortje Mackaij (Team Sunweb). Liisa finisheeris võitjale 10 sekundit kaotanud peagrupis.

Ehrberg võttis sõidu oma blogis kokku nii:

Kevad jõudis lõpuks kohale ja laupäeval sai isegi rattaga välja sõitma minna. Tunne oli kahtlane. Väsimuse uss kimbutas. Läksin vara magama ja lootsin, et järgmine päev on parem. Aga seekord mitte. Tuli võidusõit ära sõita ja peale seda kindel välja teenitud puhkus.

Rada oli nagu Belgias ikka. Kurvid, betoonist teed, kitsad teed ja muidugi mu ”lemmikud” munakiviteed. Stardis oli seekord natuke rohkem amatöörtiime. Enamus profitiime olid Itaalias World Touri sõidul. Sõidu iseloom oli seetõttu hoopis teine. Palju närvilisem ja kisa iga liigutuse peale. Hästi ebameeldiv. Ühekorra proovisin neile eesti keeles seletada, et palun jääge vait. Nad vist ei saanud aru. 

Üldiselt ei olnud sõit väga raske. Alles viimastel ringidel rebenes punt korralikult. Lõpetasin sõidu peapundis kohaga 32. (u.135 oli stardis). Finishis sprintida ei saanud. Tahtsin küll proovida aga ei õnnestunud ennast pundis nii ette sokutada. 

Ebaõnn ja ülimõnn koos. Munakivilõigul kaotasin oma Garmini ära. Kõige hullem oli see, et ma ei teadnud, kus täpselt. Lõik oli 1,5 kmi pikk. Õnneks keegi leidis selle ja on minu poole teel. Hämmastav.

Fotol Liisa Ehrberg. Facebook.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X