Ehrberg lõpetas mitmepäevasõidu Horvaatias teise kohaga

Liisa Ehrberg

Horvaatias lõppenud maastikuratturite mitmepäevasõidu 4Islands neljandal etapil pälvis Liisa Ehrbeg koos paarilise Alessia Nayga (Velohunt / VeloFlütsch) teise koha. Hõbedane autasu teeniti ka kokkuvõttes.

Lošinj saarel peetud 41-kilomeetrisel viimasel etapil olid eliitnaiste seas parimad sakslannad Bettina Janas ja Kim Ames (sportograf.com – Bike Aid MTB) tulemusega 2:08.03. Ehrberg ja Nay kaotasid neile viie minuti ja kümne sekundiga ning Saksamaa – Leedu duo Tanja Piller ja Greta Karasiovaite (Triscelion / SRT-Protective Factory) üheksa minuti ja 48 sekundiga. Eliitmeeste seas olid parimad sakslased Georg Egger ja Lukas Baum (Orbea x Leatt x Speed Company) ajaga 1:34.40.

Kokkuvõttes võidutsesid Janas ja Ames ajaga 14:21.01. Ühe etapivõidu teeninud Ehrberg ja Nay jäid neist 21 minuti ja 11 sekundi kaugusele ning Priller ja Karasiovaite kaotasid võitjatele 33 minuti ja 22 sekundiga.

„Jäin tulemusega väga rahule. Üks etapivõit ja üldarvestuse teine koht on kindlasti endale üllatuseks,“ rääkis Ehrberg peale mitmepäevasõitu. „Üldiselt sujus kõik hästi. Ratas pidas ilusti siinsetele kivistele radadele vastu ja kumbki ei kukkunud. Kolmandal etapil oli natuke raskusi, aga ei midagi nii hullu, et oleks palju kaotust tulnud.“

Eliitmeeste seas pälvisid kindla üldvõidu Egger ja Baum.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X