Ehrberg jätkas Horvaatias kolmanda ja Pruus seitsmenda kohaga

Liisa Ehrberg (Velohunt / VeloFlütsch) teenis Horvaatias 4Islands maastikuratturite mitmepäevasõidu esimesel etapil kolmanda koha. Peeter Pruus (Buff Megamo 2) sai eliitmeeste seas kirja seitsmenda tulemuse.

Duodele mõeldud mitmepäevasõidu esimesel, 78-kilomeetrisel etapil lõpetasid Ehrberg ja šveitslanna Alessia Nay ajaga 3:53.35. Nad kaotasid sõidu võitnud sakslannadele Bettina Janasile ja Kim Amesile (Sportograf.com – Bike Aid MTB) viie minuti ja 12 sekundiga. Teisena lõpetanud Tanja Priller ja Greta Karasiovaite Triscelion / SRT-Protective Factory) jäid etapivõitjatest nelja minuti ja 52 sekundi kaugusele.

Eliitmeeste hulgas võidutsesid sakslased Georg Egger ja Lukas Baum (2:55.49). Proloogi parimad Hugo Drechou ja Hans Becking (Buff Megamo; +4.51) pidid seekord leppima teise kohaga ning kolmandana finišeerisid Lorenzo Samparsi ja Cherchi Dario (KTM Alchemist Brenta Brakes; +4.51). Pruus ja Enrique Morcillo jäid etapivõitjates maha kaheksa minuti ja 51 sekundiga.

Kokkuvõttes jätkavad Ehrberg ja Nay samuti kolmandal positsioonil ning Pruus ja Morcillo viiendal kohal. Neljapäeval on kavas 76-kilomeetrine etapp 1300 tõusumeetriga.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X