Ehrberg hoiab Horvaatias enne viimast etappi 2. positsiooni

Liisa Ehrberg

Horvaatias jätkunud 4Islands maastikuratturite mitmepäevasõidul pälvis Liisa Ehrberg (Velohunt / VeloFlütsch) kolmandal etapil koos šveitslannast paarilise Alessia Nayga kolmanda koha. Kokkuvõttes jätkavad nad teisel positsioonil.

Etapivõidu pälvisid taas sakslannad Bettina Janas ja Kim Ames (sportograf – Bike Aid MTB), kes mitmepäevasõidu pikimal, 87-kilomeetrisel distantsil finišeerisid ajaga neli tundi, 17 minutit ja 57 sekundit. Tanja Priller ja Greta Karasiovaite (Triscelion / SRT-Protective Factory) kaotasid neile seitsme minuti ja kaheksa sekundiga ning Ehrberg ja Nay üheksa minuti ja kahe sekundiga. Meeste klassis olid võidukad sakslased Georg Egger ja Lukas Baum (Orbea x Leatt x Speed Company; 3:14.04).

Kokkuvõttes jätkavad Ehrberg ja Nay enne viimast etappi teisel positsioonil, jäädes liidritest Janasist ja Amesist 16 minuti ja ühe sekundi kaugusele. Priller ja Karasiovaite jätkavad kolmandal kohal, kaotades parimatele 23 minuti ja 34 sekundiga. Eliitmeeste seas kannavad liidrisärki Egger ja Baum.

Mitmepäevasõidu viimasel etapil sõidetakse Lošinj saarel 41 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X