Ehrberg alustas mitmepäevasõitu Horvaatias kolmanda ja Pruus neljanda kohaga

Liisa Ehrberg

Liisa Ehrberg (Velohunt / VeloFlütsch) alustas Horvaatias 4Islands maastikuratturite mitmepäevasõitu kolmanda kohaga. Peeter Pruus (Buff Megamo 2) teenis proloogil neljanda koha.

Teisipäeval sõidetud 12-kilomeetrisel proloogil võidutses eliitnaiste seas Saksamaa duo Bettina Janas ja Kim Ames (Sportograf.com – Bike Aid MTB) ajaga 35.25. Teise koha teeninud Tanja Priller ja Greta Karasiovaite (Triscelion / SRT – Protective Factory) kaotasid neile 55 sekundiga ning Ehrberg, kes sõidab tuuril koos šveitslanna Alessia Nayga, ühe minuti ja 58 sekundiga.

Eliitmeeste hulgas olid parimad prantslane Hugo Drechou ja hollandlane Hans Becking (Buff Megamo) ajaga 27.33. Teise aja sõitsid välja Georg Egger ja Lukas Baum (Orbea x Leatt x Speed Company; +0.12) ja kolmanda aja Lorenzo Samparsi ja Cherchi Dario (KTM Alchemist Brenta Brakes; +0.32). Pruus sõidab võistlusel koos hispaanlase Enrique Morcilloga, kellega teeniti avapäeval neljas koht, kaotades võitjatele 49 sekundiga.

Kolmapäeval on kavas 78 kilomeetrit. Mitmepäevasõit lõpeb laupäeval.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X