Eestlased osalesid võidusõidul, mis tegi väljanägemise mõne tunniga 30 aastat vanemaks

ratturid-kulgemas-munakiviteedel-85986067

Prantsusmaal profijalgratturite karikasarjas sõideti täna 205 km pikkune osavõistlus Tro Bro Leon.

Tegemist on jõuprooviga, kus sile asfalt vaheldub rohkete munakivilõikude ning tolmuste külateedega. Sõltuvalt ilmaoludest võib meeste väljanägemine võidusõidu käigus teha totaalse muutumise. Nii juhtus ka sel korral.

Eesti mehi oli stardis kolm. Alo Jakin (St Michel-Auber 93) oli parimana 44. (+3.18), Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) 49. (+3.37) ja Aksel Nõmmela (Wallonie Bruxelles) 59. (+3.54). Paarkümmend kilomeetrit enne lõppu oli Jakin nelja kaaslasega peagrupist lahti rebinud, aga kaugele jooksikuid ei lastud.

Viimastel kilomeetritel konkureeris esikohale 11 meest, kellest finišis oli kõige teravama jalaga itaallane Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec), kolme aasta tagune U23 EM-i grupisõidu hõbe. Tema võiduaeg 5:00.20. Lõpuni jõudis 88 meest.

Allikas: sport.delfi.ee

https://sport.delfi.ee/news/jalgrattasport/uudised/fotod-eestlased-osalesid-voidusoidul-mis-tegi-valjanagemise-mone-tunniga-30-aastat-vanemaks?id=85985921

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X