EESTLASED ALUSTASID EDUKALT VÕISTLEMIST RIIA VELOTUURIL

IMG_0218

28. juulil astusid eesti ratturid võistlustulle rahvusvahelisel Riia Velotuuril, mis kestab 30. juulini. Esimesel päeval toimus 77 km pikkune grupisõit. Ühisstart anti 90 noormehele ja 10 tüdrukule. Eesti klubidest oli stardis Kalevi Jalgrattakool, Rein Taaramäe Rattaklubi, Peloton, Viljandi Rattaklubi.

Aidi Gerde Tuisk sai poistega koos võidu sõites ühes vahefinishis lausa kolmanda koha, millega neiu sai selga naiste liidrisärgi ja sellega koos ka ühe preemiasekundi.

Poste arvestuses sai parima koha eestlastest Martin Krusemann (Kalevi Jalgrattakool), kes jäi teiseks lätlase Tom Utupsi ees. Neljas on Aaron Aus (Rein Taaramäe Rattaklubi) ja üheksandale kohale sõitis ennast Kirke Reier (Viljandi Rattaklubi).

Täna on kavas eraldistart (11 km) ja grupisõit (77 km) ning velotuur lõppeb neljapäeval grupisõiduga (39 km), mis toimub Siguldas.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X