Eesti tüdrukud lõpetasid Euroopa noorte olümpiafestivalil temposõidus neljandas ja viiendas kümnes

c45bbd4f-430b-4dcf-b10b-1f7a13226b97

Sloveenias Mariboris peetaval Euroopa noorte olümpiafestivalil sai Mariann Koik tüdrukute temposõidus 36., Lauren Pohl 37. ja Zlata Borinševskaja 47. koha.

Lennuväljal peetaval kümnekilomeetrisel temposõidul oli parim hollandlanna Megan Arens ajaga 14 minutit ja 24 sekundit. Vaid kolmesekundilise kaotusega sai teise koha britt Erin Boothman ja kuue sekundiga jäi maha võitja kaasmaalanna Jente Koops.

Koik kaotas võitjale ühe minuti ja kaheksa sekundiga, Pohl ühe minuti ja üheksa sekundiga ning Borinševskaja ühe minuti ja 16 sekundiga.

Tormise ilma tõttu võistlus korra peatati ning poiste stardid lükkusid mitmel korral edasi. Kolmapäeval on noorte olümpiafestivalil kavas olümpiakross (tüdrukud alustavad kell 10 ja poisid kell 13) ning neljapäeval peetakse grupisõidud(tüdrukute start on kell 11 ja poistel kell 13).

Võistlustele saab kaasa elada otseülekande vahendusel Euroopa Olümpiakomiteede erikanalil aadressil https://eoctv.org/live/.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X