EESTI RATTURID STEVEN KALF JA GERT KIVISTIK SIIRDUVAD UUEST HOOAJAST MARTINIQUE SAARELE

stiivi

Martin Laasiga sel aastal klubis Team Illuminate sõitnud saaremaalane Steven Kalf ja Vändra rattaklubi VIKO kasvandik Gert Kivistik (Hawaii Express) hakkavad uuel hooajal sõitma eksootilisel Martinique saarel Prantsuse amatöörmeeskonnas Team Crédit Mutuel-Garage Premier-Fewoss.

Samas klubis on varem sõitnud ka Vijandi Rattaklubi kasvandikud Greg Hallop ja Josten Vaidem.

„Pakkumine tuli Greb Hallopi kaudu, kelle manager klubisse lisaks eesti rattureid otsis. Sõidame uue klubiga tutvuma juba jaanuari alguses ja jääme sinna ilmselt vähemalt seitsmeks kuuks. Esimene võistlus peaks olema 13. jaanuaril. Järgmise hooaja eesmärkideks olen endale seadnud vähemalt paar võitu ning ühtlasi tahan tutvuda uue kultuuriga ja nautida head kliimat. Selle hooajaga jäin rahule, sest sain väga palju kogemusi nii erinevatelt võidusõitudel kui ka eri riikides, mis avardas oluliselt mu silmaringi. Eriti hea meel on, et sain aidata head sõpra Martin Laasi, kes loodetavasti natukene ka tänu minu abile oma koha World Touris välja võitles,“ kommenteeris Kalf.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X