EESTI RATTURID SAAVUTASID GIBRALTARI SAARTE MÄNGUDEL MEESKONDLIKU KULLA

cropped-Viikinglogo-page-001

6.-12 juulil toimuvad Gibraltaril Saarte mängud. Esindatud on ka meie ratturid. Pühapäeval toimunud meeste kriteeriumis võitis Oskar Nisu hõbemedali ja Saaremaa meeskond kuldmedali.

Saaremaa meeskonda kuuluvad Oskar Nisu (Cycling Tartu), Mihkel Räim (Israel Cycling Academy), Jörgen Matt (Peloton) ja Steven Kalf (Team Illuminate).

Kuldmedali võitis Inglise meistrivõistlustel grupisõidus 12. koha saanud Guernsey rattur Sam Culwervell, kolmas oli Albert Barcelo Menorca saarelt. Neljandale kohale sõitis ennast peagrupis esimesena lõpetanud Steven Kalf, viies oli Mihkel Räim ja Jörgen Matt 24. Meeskondlikult edestati Guernseyt ja Isle of Mani.

„Sel korral mängisime esimest korda Saarte mängudel osaleva Oskar Nisu peale, kuna eeldasime, et Mihkel Räime tausta teatakse ja tal hoitakse silma peal. Õnneks pidas meie loogika paika ja tänu poiste suurepärasele meeskonnatööle õnnestus ka Nisul hõbe ja meeskondlik kuld võtta. Järgmised sõidud on võrreldes esimesega palju raskemad ja mägisemad ning peaksid välja selgitama kõige tugevamad ja vastupidavamad saarte mehepojad,“ kommenteeris Eesti meeskonna treener Riho Räim.

Järgmisena stardib Eesti jalgratturite meeskond 9. juulil kl 19.00 meeste eraldistardis

Kava SIIN

Tulemused SIIN

Foto SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X