EESTI RATTURID EM-IL 17. KOHAL

Tšehhis, Brnos kuni 15. juulini toimuvatel Juunioride ja MU/NU23 Euroopa Meistrivõistlustel saavutasid Eesti ratturid Norman Vahtra ja Henri Treimuth eraldistardis (23 kilomeetri pikkusel rajal) 17. koha.

MU23 eraldistardis saavutas Norman Vahtra 17. koha ajaga 31:05. MU vanusegrupi sõidu võitis favoriidiks peetud itaallane Edoardo Affini ajaga 29:26, teine oli sloveenlane Izidor Penko ja kolmas austerlane Markus Wildauer.

MJ temposõidus saavutas viljandlane Henri Treimuth  17. koha ajaga  32:20. Juunioride eraldistardi kaksikvõidu võtsid ülekaalukalt belglased Remco Evenepoel (29:51) ja Ilan Van Wilder (30:15). Kolmas oli itaallane Antonio Tiberi. CFC kasvandik Artjom Mirzojev lõpetas 57 noormehe konkurentsis 28. kohal ajaga 33:00.

Laupäeval ja pühapäeval on kavas grupisõidud. Laupäeval lähevad rajale Mathilde Manuela Nigul (NJ) ja Kelly Kalm ning Mae Lang (NU23).

Pühapäeval sõidavad meesjuuniorid Henri Treimuth, Artjom Mirzojev, Toomas Vool, Erki Laanemäe, Gleb Karpenko ja Anton Litvintsev ning U23 meestes Karl Patrick Lauk, Norman Vahtra ja Karl Arnold Vendelin.

Fotol: Henri Treimuth.