EESTI RATTANEIU LAURA LIZETTE SANDER TEENIS ESIMESED UCI PUNKTID

Pärnu Kalevi Spordikooli kasvandik Laura Lizette Sander võistles 26.-27. septembril Tšehhis toimunud UCI C2 kategooria võidusõitudel (Mlada Boleslav ja Hole Vrchy), kus saavutas UCI punktiväärilised kohad esikümnes.

Tingimused Mlada Boleslavis olid vihmased ja mudased, kuid sellest hoolimata saavutas Sander naisjuunioride vanuseklassis 4. koha ja sellega kaasnesid elu esimesed 12 UCI punkti. Tulemused SIIN

Vrchys saavutas Sander naisjuunioride vanuseklassis 7. koha ja 6 UCI punkti.

Punktide kogumine on ratturitele oluline, sest cyclo-crossi stardinimekiri koostatakse UCI punktide alusel.

Samuti osales võidusõitudel Pärnu Kalevi Spordikooli rattur Virgo Mitt, kes lõpetas Toi Toi Cup`i M16 vanuseklassis arvestuses esimesel päeval 24. kohal ja teisel päeval 21. kohal, kokku oli stardis 65 poissi.