Eesti profilepinguga ratturite SEPTEMBRI 2021 võistlusgraafik

SEPTEMBER Võistlus Eesti maantee proffide ja amatööride võistluskalender
EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 08.-12.09 Itaalia
08.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Men Junior – Individual Time Trial Eraldistart meesjuuniorid, treener Alo Jakin
08.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Women Junior – Individual Time Trial Eraldistart naisjuuniorid, treener Andri Lebedev
08.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Men Junior – Team Time Trial Eraldistart tiimid meesjuuniorid
09.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Men Elite – Individual Time Trial Eraldistart mehed eliit
09.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Men Under 23 – Individual Time Trial Eraldistart mehed U23
09.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Women Elite – Individual Time Trial Eraldistart naised eliit
12.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Men Elite – Individual Road Race Grupisõit mehed eliit, treener Jaan Kirsipuu
09.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Women Under 23 – Individual Time Trial Eraldistart naised U23
10.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Men Junior – Individual Road Race Grupisõit meesjuuniorid, treener Alo Jakin
10.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Women Junior – Individual Road Race Grupisõit naisjuuniorid, treener Andri Lebedev
10.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Women Under 23 – Individual Road Race Grupisõit naised U23
11.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Men Under 23 – Individual Road Race Grupisõit mehed U23
11.09 Itaalia, Trento UEC Road European Championships Women Elite – Individual Road Race Grupisõit naised eliit
MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED 19.-26.09 Belgia
19.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Men Elite individual Time Trial Eraldistart mehed eliit
20.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Men Under 23 individual Time Trial Eraldistart mehed U23
20.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Women Elite individual Time Trial Eraldistart naised eliit
21.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Women Junior individual Time Trial Eraldistart naisjuuniorid
21.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Men Junior individual Time Trial Eraldistart meesjuuniorid
24.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Men Junior Road Race Grupisõit meesjuuniorid
24.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Men Under 23 Road Race Grupisõit mehed U23
25.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Women Junior Road Race Grupisõit naisjuuniorid
25.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Women Elite Road Race Grupisõit naised eliit
26.09 Belgia, Flanders UCI Road World Championships, Men Elite Road Race Grupisõit mehed eliit

TEISED MAANTEE VÄLISVÕISTLUSED SEPTEMBRIS 2021

SEPTEMBER  Võistlus Eesti maantee proffide ja amatööride võistluskalender
02.-05.09 Itaalia 57´th Giro della Regione Friuli Venezia Giulia (2.2) Stage 4 Mihkel Räim (HRE Mazowsze Serce Polski)
02.-04.09 Belgia Flanders Tomorrow Tour (2.2U) Ampler Development Team: treener Rene Mandri, nr. 41 Aivaras Mikutis, nr.42 Antti-Jussi Juntunen, nr. 43 Gleb Karpenko, nr. 44 Joonas Kurits, nr. 45 Artjom Mirojev, nr. 46 Andre Roos, Kristers Ansons (x), Mantas Bitinas, Pauls Rubenis.
03.-05.09 Prantsusmaa Through the Hauts de France(2.2) Stage 3 Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ)
01.09 Belgia Stadsprijs Geraardsbergen (Pro Kermesse) Oskar Nisu (EvoPro Racing)
02.09 Belgia Kortemark Oskar Nisu (EvoPro Racing)
04.09 Prantsusmaa Tour du Jura Cycliste(1.1)
One day race»Lons-le-Saunier›Lons-le-Saunier(181.75km)
Oskar Nisu (EvoPro Racing)
11.09 Holland 15´th Arno Wallaard Memorial (1.2) One day race Oskar Nisu (EvoPro Racing)
12.09 Belgia Antwerp Port Epic / Sels Trophy (1.1)
One day race»Antwerp›Antwerp (170.25km)
Oskar Nisu (EvoPro Racing)
12.09 Prantsusmaa 89´th GP de Fourmies / La Voix du Nord (1.Pro) One day race Markus Pajur (Team Arkéa Samsic)
15.-19.09 Slovakkia 65´th Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (2.1) Stage 4 Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation), Mihkel Räim (HRE Mazowsze Serce Polski)
15.09 Belgia 62´nd Grand Prix de Wallonie(1.Pro) One day race»Aywaille›Citadelle de Namur (202km) Markus Pajur (Team Arkéa Samsic)
17.09 Belgia 106´th Kampioenschap van Vlaanderen (1.1)
One day race”Koolskamp›Koolskamp (196km)
Oskar Nisu (EvoPro Racing), Martin Laas (BORA-hansgrohe)
18.09 Belgia 11´th Primus Classic (1.Pro) One day race»Brakel›Haacht (197.7km) Oskar Nisu (EvoPro Racing), Martin Laas (BORA-hansgrohe)
18.-19.09 Hispaania, Vitoria/Álava Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
19.09 Belgia 18´th Gooikse Pijl (1.1) One day race”Hall›Gooik Oskar Nisu (EvoPro Racing), Martin Laas (BORA-hansgrohe)
20.-26.09 Prantsusmaa 55´th Le Tour de Bretagne Cycliste(2.2) Stage 7 (Final)(155.3km) Markus Pajur (Team Arkéa Samsic)
21.09 Prantsusmaa 62´nd Grand Prix de Denain – Porte du Hainaut (1.Pro) One day race»Denain›Denain(200.9km) Martin Laas (BORA-hansgrohe)
23.09 Belgia 74´th Omloop van het Houtland Middelkerke-Lichtervelde (1.1) One day race»Middelkerke›Lichtervelde(196.8km) Oskar Nisu (EvoPro Racing)
24.09 Holland 36´th Veenendaal-Veenendaal Classic (1.1) One day race Oskar Nisu (EvoPro Racing)
26.09 Prantsusmaa 71´st Classique Paris-Chauny (1.1) One day race Oskar Nisu (EvoPro Racing)

 

SEPTEMBER Võistlus MTB – koondis
02-05.09 Portugal, Lisbon Volta a Portugal road race Maaris Meier (Equipa De Ciclismo Maiatos), Greete Steinburg (MTB Pro Merchandising)
03.-05.09 Šveits, Lenzerheide MB UCI MTB World Cup – XCO – Lenzerheide Janika Lõiv (Hawaii Express); Robert Johanson
12.09 Prantsusmaa, Les Moussières, Arbent UCI MTB Marathon series La Forestiere Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team), Greete Steinburg (MTB Pro Merchandising) ?
19.09 Portugal, Avis Portugal Cup XCO #4 Maaris Meier (Equipa De Ciclismo Maiatos)
16.-19.09 Austria, Schladming Alpemtour Trophy Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team), Greete Steinburg (MTB Pro Merchandising)
17.-19.09 USA, Snowshoe MB UCI MTB World Cup – XCO – Snowshoe Janika Lõiv (Hawaii Express)
25.09 Hispaania, Girona Sea Otter Europe Girona Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team) ?
26.09 Poola, Jelenia Góra UCI Bike Marathon Series, Bike Maraton Jelenia Góra Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team) ?, Greete Steinburg (MTB Pro Merchandising) ?
Impression