Eesti profilepinguga ratturite saabuvad võistlused JUUNI 2021

Eesti maanteratta koondise – ja proffide võistlused juuni 2021

JUUNI Võistlus Eesti profilepinguga maanteeratturid
03.-06.06 Tšehhi, Jeseník Course de la Paix Grand Prix Jeseníky (2.Ncup) Stage 4  Henri Treimuth, Joonas Kurits, Joosep Mesi, Rait Ärm, Markus Pajur, Joosep Sankmann
04-06.06 Poola 59th Tour of Malopolska(2.2) Stage 3 Ampler Development Team: Gleb Karpenko, Pauls Rubenis, Antti Jussi Juntunen, Artjom Mirzojev, Kristers Ansons, Ukko Peltonen
05.06 Belgia Dwars door het Hageland (1.Pro) One day race » Aarschot›Diest (180km) Markus Pajur (Team Arkea-Samsic); Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation)
06.06 Hispaania, Lizara
III. Trofeo Femenino Ayuntamiento De Estella-Lizarra
Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
06.06 Belgia Elfstedenronde(1.1) One day race » Bruges›Bruges (193.1km) Markus Pajur (Team Arkea-Samsic); Oskar Nisu (EvoPro Racing); Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation), Martin Laas (BORA-hansgrohe)
09.-13.06 Belgia 91st Baloise Belgium Tour (2.Pro) Stage 5 Martin Laas (BORA-hansgrohe)
12.06 Eesti, Otepää Eesti meistrivõistlused grupisõidus MU vanuseklassile Ampler Development Team: Gleb Karpenko, Pauls Rubenis, Erki, Artjom Mirzojev, Kristers Ansons, Henri Treimuth, Mantas Bitinas, Aivaras Mikutis, Joonas Kurits, Andre Roos, Arti Ilves, Joosep Mesi, Rait Ärm, Markus Pajur, Joosep Sankmann
12.-13.06 Hispaania, Valladolid II Valladolid Rosa Bravo Female Trophy Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
17.06 Eesti, Valga Eesti meistrivõistlused eraldistardis Markus Pajur (Team Arkea-Samsic); Rait Ärm (The Groupama FDJ team /  La Conti); Oskar Nisu (EvoPro Racing); Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global); Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation).

Ampler Development Team: Gleb Karpenko, Pauls Rubenis, Erki, Artjom Mirzojev, Kristers Ansons, Henri Treimuth, Mantas Bitinas, Aivaras Mikutis, Joonas Kurits, Andre Roos, Arti Ilves, Joosep Mesi, Joosep Sankmann

19-20.06 Eesti, Valga Eesti meistrivõistlused grupisõidus Markus Pajur (Team Arkea-Samsic) Rait Ärm (The Groupama FDJ team /  La Conti); Oskar Nisu (EvoPro Racing); Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global); Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation), Martin Laas (BORA-hansgrohe)
23-26.06 Poola 32nd Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2) Stage 4 Ampler Development Team: Gleb Karpenko, Antti Jussi Juntunen, Ukko Peltonen, Mantas Bitinas, Aivaras Mikutis, Joonas Kurits
26.06 Eesti, Otepää Sangaste Valgete Teede Rattaralli Ampler Development Team: Pauls Rubenis, Erki Laanemäe, Artjom Mirzojev, Kristers Ansons, Henri Treimuth, Andre Roos, Arti Ilves
30.06 Belgia Kemmel Koerse by Era Domus Oskar Nisu (EvoPro Racing)
JUUNI Võistlus Eesti para – maanteeratturid
03-06.06 Austria UEC Para-cycling European Championships 2021 Eraldistardist ja grupisõidust võtab osa Janno Lepik (H5)
09.-13.06 Portugal, Cascais UCI Para-cycling Road World Championships 2021 Eraldistardist ja grupisõidust võtavad osa Janno Lepik (H5), Mari-Liis Juul (C5) ja Anre Nõmme (C4)

Eesti maastikuratta koondise võistlused juuni 2021

JUUNI Võistlus MTB – koondis
06.06 Graz, Austria Grazer Bike Opening Stattegg Janika Lõiv (Hawaii Express)
06.06 Portugal, Cadafaz Portugal Cup #2 enduro Maaris Meier (Equipa De Ciclismo Maiatos)
12.06 Itaalia, Selva Val Gardena Hero Südtirol Dolomites – XCM Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team)
11.-13.06 Austria, Leogang MB MTB World Cup – XCO  Janika Lõiv (Hawaii Express)
20.06 Evolene, Switzerland European Championships XCM – Raid Evolenard Greete Steinburg (MTB Pro Merchandising), Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team)

Värskema info ja tulemustega hoiame teid kursis Eesti Jalgratturite Liidu facebookiinstagrami ja kodulehe uudiste kaudu.

Impression