Eesti parimad BMX krossiratturid selguvad 3.-4. juulil Tartus

B14 EMV 1.et. 3. 2021
Sel nädalavahetusel, 3.-4. juulil kogunevad kõik Eesti parimad BMX krossiratturid Tartusse, et välja selgitada Eesti meistrid nii eliit kui juunioride võistlusklassis, samuti saavad meistritiitlid Cruiserite klassi ratturid.
Laupäeval 03.06 jätkatakse Eesti Noorte Meistrivõistlustega ja sõidetakse selle sarja 2. etapp, sama võistluse raames sõidavad vanemad vanuseklassid Estonian Open karikatele.
Pühapäeval 04.06 toimuvad Eesti Meistrivõistlused vanematele võistlusklassidele ja nooremad võistlevad sama võistluse raames Tartu SK Velo karikavõistlustel, sõite jätkub kõigile vanuseklassidele. Võistlused on avatud ka välismaa ratturitele ja kindlasti on oodata kiireid rattureid Lätist, kes lisavad värvi meie parimate heitlusse.

Vormiajastus on meie ratturitel kindlasti hea, sest 9 vanuseklassi 13+ ratturit stardivad juba järgmisel nädalavahetusel Belgias Euroopa Meistrivõistlustel.

Eesti Noorte Meistrivõistluste 3. etapp sõidetakse 17. juulil Tallinnas ja 18. juulil võisteldakse samas King of Tallinna auhindadele.
Võistlusest toimub otseülekanne Tartu Spordiklubi Velo FB lehel ja tulemused on jooksvalt kättesaadavad BMX.Pani.ee
Fotol: B14 vanuseklassi finaalsõit 1. etapil. Fotograaf: Sanda Tutere

▪️ Eesti Jalgratturite Liit tänab BMX koondise peasponsorit Hearum AS toetuse eest! Lisaks täname toetuse eest Lansec Elekter OÜ´d ja Floorin AS´i.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X