EESTI PARIM NAISJUUNIOR SÕLMIS LEPINGU BELGIA KLUBIGA

mathilde
  1. aasta parimaks naisjuunioriks valitud Mathilde Manuela Nigul, kes alustas oma ratturi karjääri Spordiklubis CFC, sõlmis lepingu Belgia amatöörklubigaIsorex NoAqua Ladies Cycling Team.

 

  1. aastal naiste eliitklassis maanteeratta grupisõidu EMV-l kolmandale kohale sõitnud Nigul proovis mitmetel võistlustel samas klubis NJ vanuseklassis ka lõppeval hooajal kaasa teha. Antud klubis on varasemalt sõitnud ka Kelly Kalm, kes eestlastele nn „ukse lahti tegi”.

„Sügisel oli laual veel üks väga intensiivne lepingu pakkuja, aga otsustasin jääda Isorexile lojaalseks, sest nad andsid mulle võimaluse ennast proovile panna, olen tiimiga rahul ja hindan stabiilsust. Usun, et ka klubi võib minuga rahul olla. Startisin klubiga kuuel võistlusel, millest viiel tulin esikohale ja ühel olin teine. Samuti võistlesin kahel korral koos eliidiga, mõlemal korral olin kuues. Järgmise aasta eesmärgiks on peale väiksemate võistluste UCI kategooria võistlustel pildis olla ning läbi selle ka UCI tiimidele silma jääda,“ kommenteeris Nigul.

Järgmisel hooajal kutsus Nigul endaga samas klubis kätt proovima ka Aidi Gerde Tuisu ja Kristel Sandra Sooniku.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X