Eesti parim jalgratturite treener Karmen Reinpõld kirjeldas koroonaajal juhtunud põnevaid seiklusi

Screenshot 2021-11-30 at 10.16.06
Karmen valiti teist aastat järjest Eesti parimaks jalgratturite treeneriks. Videointervjuus meenutab Karmen, kuidas koroonaviiruse pandeemia algul tuli Janika Lõivul ette palju huvitavaid seiklusi. Näiteks ühel treeningul tuli suisa politsei eest spurte koduväravani teha.
 
“Kõige vastuolulisemad, huvitavamad või põnevamad näited tulevad koroonaajast, kui Hispaanias oli täielik lockdown. Raadius, kus sportlased võisid liikuda, oli viis kilomeetrit oma kodu ümbruses. Janika pidi trenni tegema maja taga poolenisti metsas. Urmas Lõiv istus kalda peal ja vaatas ega politseid ei tule. Janikal oli telefon sisse lülitatud, et kui politsei peaks ilmuma, siis tuleb telefonikõne ja nii ükskord ka juhtus. Janika ütles, et viimased spurdid jäid koduväravasse teha, kus Urmas teda juba ootas,” rääkis Karmen.
Tulevikku vaadates usub Karmen, et arenguruumi on kindlasti veel: “Ma täna näen neid kohti, kus meil on võimalik samm edasi teha. Meie absoluutne eesmärk on TOP10 ja miks mitte esikolmik.“

Eesti Jalgratturite Liit tänab oma sponsoreid Rand & Tuulberg Gruppi, Standard AS, Graanul Invest AS ja Jetoil AS toetuse eest. 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X