Eesti pararatturid võistlesid MK-etapil Saksamaal Elzachis

Saksamaal Elzachis toimunud pararatturite maailma karika sarja teisel etapil pälvis Mari-Liis Juul 9. ja 10. koha ning Janno Lepik 16. tulemuse.

WC5 klassis võistelnud Juul sai 18-kilomeetrises temposõidus ajaks 52.04, mis andis talle üheksanda koha. Esikoha teenis uusmeremaalane Nicole Murray tulemusega 42.13, edestades britti Crystal Lane-Wrighti vaid ühe sekundiga. Kolmanda aja sõitis välja itaallanna Eleonora Mele (+1.11).

51,8-kilomeetrises grupisõidus pälvis WC5 klassis esikoha Lane-Wright, jättes finišis selja taha Argentina pararatturi Mariela Analia Delgado ja sakslanna kerstin Brachtendorfi. Kümneda koha saanud Juul kaotas võitjale ühe ringiga.

Lepik sai 18-kilomeetrises temposõidus ajaga 1:00.03 kirja 16. tulemuse. Võidu teenis hollandlane Mitch Valize ajaga 41.52. Hõbeda sai kaela poolakas Krzysztof Plewa (+2.04) ja pronksi portugallane Luis Costa (+2.35). Grupisõidus eestlane tulemust kirja ei saanud. Võidu pälvis taas Valize, edestades kahe sekundiga prantslast Loic Vergnaud ja kaasmaalast Tim de Vriesi.

Kolmeetapilise pararatturite MK-sarja üldarvestuses hoiab Juul 28 punktiga 11. kohta ning Lepik 14 punktiga 17. positsiooni. Viimane MK-etapp toimub 4.-7. augustil Kanadas Quebecis.