Eesti pararattur sai temposõidu MM-il 11. koha

Hollandis Emmenis peetavatel pararatta maailmameistrivõistlustel sai Mari-Liis Juul naiste C5 klassis temposõidus 11. koha.

Esikoha pälvis Suurbritannia rattur Sarah Storey, kes 20-kilomeetrisel temposõidul sai võiduajaks 29.41,9. Ligi minutilise kaotusega sai teise koha poolatar Anna Harkowska ja kolmanda sakslanna Kerstin Brachtendorf (+1.12,99).

Mari-Liis Juul kaotas võitjale nelja minuti ja 49 sekundiga ning sai 11. koha.

Juul võistleb laupäeval kell 17.33 (Eesti aja järgi) veel ka grupisõidus. Teise pararatturina stardib MM-il Janno Lepik, kes võistleb laupäeval eraldistardist sõiduga ning jätkab pühapäeval grupissõiduga.