EESTI PARARATTUR LÕPETAS ITAALIA MK 5. JA 6. KOHAGA

mariliisjuul

Möödunud nädalavahetusel sai Itaalias Corridonias alguse pararatta maailmakarika hooaeg. Eestit esindas klassis C5 võistlev Mari-Liis Juul, kes saavutas kokkuvõttes 5. ja 6. koha.

Pikkade tõusudega ja järskude laskumistega radadel saavutas Juul sarja viimaste aastate parimad tulemused, olles 18 kilomeetrisel eraldistardist sõidus kuues ja lisaks hoolimata keerulisele rajale veel vihmas peetud 55 kilomeetrises grupisõidus viies.

„Rõõmu olen eelkõige kogutud reitingupunktide üle, mis omavad suurt kaalu järgmise aasta Tokyo paraolümpiamängudele kvalifitseerumisel,“ kommenteeris Juul.

Maailmakarika järgmine etapp toimub juba tuleval nädalavahetusel Belgias, kus osaleb ka Juul.  17. mai hommikul peetaval eraldistardist võistlusel ootab naisi 27 kilomeetrit maalilisi ja siledaid rannikuteid.

Vaata võistluste kohta täpsemalt UCI lehelt

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X